Tõkked Arstiabi Suurendada Haiguse, Surma Ohtu Maaelu Eakad

südame tervis tervishoid

Hippokrates on krediteeritud on esimene arst, et lükata superstitions, legendid ja uskumused, mis on krediteeritud üleloomulik või jumalikud jõud, mis põhjustab haigust. Hippokrates oli krediteeritud poolt jüngrid pythogoras, allying filosoofia ja meditsiin. Ta lahutas distsipliin meditsiin religioonist, uskudes, ja väites, et haigus ei olnud karistus tekitatud JUMALAD, vaid pigem toote keskkonnategurid, dieet, ja elu harjumusi. Tõepoolest on ühe mainida müstiline haigus tervikuna Hippocratic Corpus. Siiski, Hippokrates ole ei tööd palju veendumusi, mis olid aluseks, mida on nüüd teada, et vale anatoomia ja füsioloogia, nagu humorism. See oli Buqrat ainult, kes ütles, et haigus ei olnud midagi teha, jumalad ja jumalanna, et mõelda Buqrat muuta kogu mõtlema inimeste ja Kreeka muutunud keskuse õppe-ja teadmised. Ametisse Fitzgerald, assotsieerunud of Health ja Human Services Sekretär Tom Hind ja endine nõunik ex-Maja Kõlar Cristatus Gingrich, järgneb tihe kannul eelmisel nädalal ametisse nimetamise Jerome Adams nagu kirurg üldine.
Kui riigi tervishoiu volinik, Indiana, Adams oli lahutamatu osa tüübikinnitus, süstalde vahetamise programm, mis aitab võidelda HIVI puhangu seal, mis algas aastal 2015.
Kas Fitzgerald ja Adams propageerib üleriigiline programm, et tegeleda tulivihane opioidide epideemia on veel selgumata.

Dr.
Hilary Tindle University of Pittsburgh School of Medicine ja tema kolleegid analüüsida teavet Women ' s Health Initiative, mis on tuntud oma järeldused hormoonravi. See hõlmas 97,000 naised vanuses 50-74, kes ei olnud südamehaigus või vähk, kui nad ühinesid uuring. Alguses uuringu naiste vastas küsimustele oma suhtumist. Uuringu kohaselt mõisted, Optimistid oodata häid asju juhtuda ja küüniliselt vaenuliku naised olid mistrustful, teised inimesed. Pärast 8 aastat optimistlik naisi oli 14% väiksem risk surra ÜKSKÕIK tekitada võrreldes oma pessimistlik kolleegidega. Huvitav!!!!

Ilmselt sa pead andma oma kameeleon palju vett, kui see on kunstlikult. Parim viis on dušš sinu kameeleon umbes tund. Veenduge, et seal on taim. Joosta vett ruumi temperatuuri mõju taime. See julgustab kameeleon lakkuda vesi, mis on pärit taimede ja abi vastu dehüdratsiooni. Sa peaksid ka spray oma puuri enne käikuandmist kameeleon tagasi. Saab teha ka tilguti süsteem ja pane ta puuri. Sa saad teha tilguti süsteem lihtsalt teha väike auk põhjas paaki ja täitke see veega.

Staph bakterid võivad viia tõsine oht, et tundlikud inimesed. On teatud grupid, kes on altid seda ja on haavatavad, sest puudub kaitsemehhanisme. Vastsündinud, rinnaga toitvate naiste (võib põhjustada mastiit - rinnanäärme põletik) ja kroonilisi haigusi, nagu vähk, diabeet ja kopsuhaigus on vaid mõned need inimesed altid omandamiseks Staph infektsioon. Inimesed, kes regulaarselt murda oma naha süstivate narkootikumide ebaseadusliku, et nende keha on ohus a Staph infektsioon. Kahjuks need, kes läbis ravi, näiteks operatsiooni ja nende alusel immunosupressiivsed ravimid on kalduvus aktiveerumist bakterid. Meditsiiniseadmete saab allikas liiga, eriti kui range asepsis tehnika ei järgne.

Esseesid selles kogumine kaalub mõisted, tervis, haigus ja haigus. Valides tükki meil on tööd otsinud, mis käsitleb kolme punkti, et seni on ebapiisavalt käsitletud filosoofid.
Esiteks, kuidas saab arutelud mõisteid tervis ja haigus olla tundlik mitmekesisuse tervise probleeme? Liiga palju filosoofiat, meditsiini, on kirjutatud eeldusel, et esmane eesmärk on arstiabi on tegeleda äge häired muidu tervetel noortel täiskasvanutel. Vaikival eeldusel, sellise tööga on, et haigus afflicts patsiendi häirib oma elu jaoks aega, ja siis, kui veab ja arstiabi, läheb ära.