Kuidas Hooaega On Ühendatud Teie Tervist

tervis n?uanded wellness

Ennetamise, ohjamise ja nakkushaiguste tõrje eeldab aktiivset osalemist ja koostööd kõigi tervishoiu-spetsialistid ja praktikud. Rakendus võtab kasutaja nutitelefoni andmed ennustada, millal keegi võiks retsidiivi. See pärineb asjad, kasutaja app kokkulepetes ja asukoht koos informatsiooni nagu narkootikumide kasutamise ajalugu. Algoritmi on võimalik kindlaks teha, millal keegi võib ohus olla retsidiivi vaadates mustreid kasutajate käitumist. Rakendus pakub 24/7, round-the-clock toetus, koolitatud spetsialistid valmis vestelda kasutajad võimalikust ägenemiste või isu, kuid ka midagi, oma mõtetes. Mõnikord, kui ei ole kellegi poole pöörduda, rakendus-põhine chat võiks pakkuda rahustav hääl inimene kannatab sõltuvuse vajadustele.

Omega 3 rasvhapped on teatud tüüpi oluliste rasvhapete. Keha ei saa neist teha oma ja nõuab omastamist toidust või vitamiine, et pakkuda toitaineid. Omega 3 soodustab tervete liigeste ja naha, vähendab südamehaiguste riski ja aidsi neuroloogilise arengu sündimata lastele. Atlandi lõhe on kõrgeim kontsentratsioon omega 3 lõhe pere, 1.9 g / 2-oz. filee. American Heart Association soovitab, et täiskasvanud on kaks portsjonit omega 3 nädalas, et säilitada optimaalne tervis kasu. Vastavalt Maailma Tervislikum Toit, omega 3 parandab südame lihaste funktsiooni ja vähendab riske, et surmavad südame arütmia.

Teise kohaldamise arenev meditsiin on tunne, et paljud sümptomid on tegelikult kohandada, aidates arstid ja patsiendid on mõelda, kuidas me kohtleme mõned haigused ja vigastused. Kui tihti te võtate üle leti ravimid on esimene märk palavik, iiveldus, kõhulahtisus, või lihtsalt valud? Need ebamugavustunne on laialdaselt pidada sümptomeid leevendada, kuid evolutsiooni perspektiivid näitavad, et neid saab kohandada tähele ja võetakse kasutusele. Palavik aitavad organismil võidelda infektsioonidega, liigeste ja lihaste valud, saab signaale põhjus, et sa enam midagi kahjulikku nagu töötab valesti, ja iiveldus ja kõhulahtisus aidata teil tühjendamise kahjulike vead ja toksiinid.

Et nii meditsiini praktikas ning panna arvasin, et kuju haiguse mõisted on vaieldamatu.


Kuna see on meil vaja lisada teise vahet. Nii naturalism ja konstruktivism võib võtta kas revisionist või konservatiivne vorm. Konservatiivne vaade ütleb, et meie rahvamuusika mõiste haigus sunniks teoreetilise pilt tervis ja haigus, mille on välja töötanud teadlased ja arstid. A revisionist arvab, et meie olemasolevaid kontseptsioone tuleks muuta, pidades silmas, mida uurimine paljastab. Üks võiks olla konservatiivne või revisionist loodusteadlane, samuti konservatiivne või revisionist konstruktiivne.

Vaimse haigusi esineb palju sagedamini, kui paljud inimesed mõistavad. National Institute of Mental Health (NIMH) hinnangul 43.4 miljonit USA täiskasvanud, ehk ligi 18 protsenti neid, vanuses 18 või vanemad, oli psüühikahäire 2015. aastal - ja see summa ei sisalda inimesed, kellel on aine kasutamise häire.

Ärevushäired esinevad kõige sagedamini, millele järgneb isiksus ja meeleoluhäirete, sh depressiooni ja bipolaarse häire. Tähelepanu defitsiidi ja hüperaktiivsuse häire (ADHD) on kõige sagedamini arenguhäireid häire, mis mõjutab ligikaudu 9 protsenti lapsi ja 4 protsenti täiskasvanutest, aruanded NIMH.