Ühise Tervisehäired Ja Kuseteede Süsteem

arst tervise n?uanded

Seal on palju erinevaid haigusi. Teil on võimalik liigitada neid kas vastavalt, kuidas nad on levinud või vastavalt põhjustada nende levikut.

See ei võta kaua aega, sest Tähestik on Tõesti saada oma watch põhinev tervise uuring maapinda. Maaülikooli ettevõte on käivitanud oma 4-aastase teadus-algatus -, Lähte, potentsiaalselt kohapeal varajasi märke haiguste enne ilmne sümptomeid esineda. Tõesti, tervise jälgimise Uuringu Vaadata mängib keskset rolli, muidugi, sest see võimaldab jälgida kõike, alates südame löögisageduse ECGs, et naha elektrijuhtivust. Aga see on vaid üks tükk puzzle - meeskond hakkab uurima, mitmeid teisi tegureid, et näha, kui haigus hakkab.

Üks eksiarvamus, paljud inimesed on, et nad tõesti ei pea muretsema tervist oma südamed, kuni nad jõuavad keskeas. Kahjuks on see eksiarvamus on see, mida põhjustab paljud inimesed unustada oma südame tervisele ja suurendavad tõenäosust, infarkti varases nooruses. See on eriti tõsi, kui teil on kõrge riskiga kategooriasse, südame haigus (nt, millel on kõrge kolesteroolitase, põetud haiguste või kannatavad ülekaalulisuse. Kõik need tegurid lips arvesse tervist oma südame, ja selleks, et ära hoida südamehaigusi, siis on vaja hoolitseda oma südame sõltumata vanusest.

On see, et valk baar head oma südame? Sageli see ei ole.
Paljud batoonid on tegelikult kristalliseerunud baarid varjata. Olge valgu baarid, mis sisaldavad šokolaadi osaliselt hüdrogeenitud õlid (või trans-rasvad). Trans rasvad paned oma südame ohus kahel viisil - suurendades halva (LDL) kolesterooli taset ja vähendab hea (HDL) kolesterooli," ütleb Lori Zanini, RDN. Valgu baarid võib olla ka väga töödeldud ja koormatud lisatud suhkrut. Zanini valides soovitab valk baar, kus on vähemalt kolm grammi kiudaineid, nr trans-rasva ja vähem kui kaheksa grammi suhkruta. Ta nõustab otsima baarid minimaalselt koostisosi saab hääldada, et aidata teil vältida väga töödeldud baarid. Vaadata kalorsusega liiga: Mõned sisaldavad rohkem kui 350 kalorit iga. Kui te olete sportlane, kes vajavad kaloreid extra jahu, valida baarid 200 kalorit või vähem.

Ta on füüsiliselt võimeline, endine matemaatik, ja innukas golfimängija enne tema diagnoosi tema varases 80s. Ma hoolitseda teda umbes 2 aastat, kuid oli panna teda abistab elu, sest ma lihtsalt ei suutnud seda teha enam.
Pluss, üks öö, ta oli sügisel ülaosas trepid viib teine tase maja elutuba. Jumal tänatud, ta ei kuku trepist alla, kuid see, kui ma otsustasin ta ei olnud turvaline maja. See oli allamäge alates ei, siiski, ja ta suri umbes 18 kuud hiljem.

Kroonilised põletikulised ja nakkushaigused või vähk võib häirida organismi võimet kasutada rauast tavaliselt, mistõttu haigust tuntud raud-taaskasutamisele aneemia või aneemia krooniline haigus. Seda haigust, raua tase võib olla normaalne, kuid kemikaalid eralduvad vastuseks haigust piirata mehhanismid, mis reguleerivad raua kasutamine ja luuüdi on erütrotsüütide tootmist.

Tootmine punaste vereliblede väheneb tänu nendele füsioloogilisi häireid, mille tagajärjeks on aneemia. Ravi raua-taaskasutamisele aneemia keskendub korrigeerimine haigust, mis eemaldab häireid, häirib normaalset vere punaliblede tootmine.